2011 yılında depolama ve dağıtım yapmak amacıyla endüstriyel gaz sektöründe faaliyetine başlayan firmamız, 2013 yılında Gıda-Tarım Bakanlığı'ndan Gıda gazları satış izin belgesi alarak Bursa-Balıkesir başta olmak üzere bölge çapında, gıda gazı kullanıcılarının çözüm ortağı olmuştur.

2014 yılında ise, medikal gaz depolama ve satış ruhsatının alınması ile kamu ve özel hastanelerinin gaz ihtiyacını soruncuzca karşılamaya başlamıştır.

Bölgemizde, özellikle evlerinde medikal oksijen gazı kullanmak zorunda kalan, ancak bu konuda yeterli desteği bulamayan hastalara resmi tatiller dahil olmak üzere her gün aksatmadan hizmet verilmektedir.

Müşterilerimize gaz tedariği, kullanım miktarı ve ulaşım mesafeleri göz önüne alınarak oluşturduğumuz dağıtım ağı ile tüp, tüp demeti ve sıvı taşıma kapları ile hizmet verilmektedir. İstenildiğinde dökme gaz (likid tankları) ile de müşterilerimize destek verilmektedir.

Özel gazlar, yüksek saflıkta laboratuvar gazları ve kalibrasyon gazları konusunda da, müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Ana faaliyet konumuz olan, endüstriyel ve medikal gaz dağıtımı haricinde gaz ekipmanları, merkezi gaz dağıtım sistemleri konularında da tedarik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 

 

 

 
Yüksek Basınçlı Tüpler

Menü